SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

ZABAWY DZIECI Z RODZICAMI PIKNIK W PARKU EKOLOGICZNYM CZAS POŻEGNANIA I JUŻ PO WAKACJACH ZABAWY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM W PARKU... KOLOROWA SAŁATKA OWOCOWA KONKURS RODZINNY "WARZYWNY STWOREK" BAL JESIENI WYCIECZKA NA POCZTĘ ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W TEATRZE ANDRZEJKI MIKOŁAJKI ŚWIĄTECZNE WYPIEKI JASEŁKA DOKARMIAMY PTAKI Bal Choinkowy Dzień Babci i Dziadka Walentynki PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Wycieczka do biblioteki Kolorowa sałatka Innowacja pedagogiczna CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ Segregacja to rewelacja ! SPOTKANIE Z LEŚNICZYM WYCIECZKA DO SKLEPU Rozwijamy swoje talenty Święto Mamy i Taty Wycieczka do Straży Pożarnej Zabawy w ogródku przedszkolnym Konkurs "Warzywno- owocowe cudaki" Pyszna i zdrowa sałatka owocowa Jesienna wycieczka do parku Wycieczka na Komisariat Policji w Pasłęku Wysyłamy listy...wycieczka na pocztę:) Bal Jesienny Andrzejki Mikołajki:) Zajęcia otwarte dla rodziców Wspólne kolędowanie Pieczemy ciasteczka , mniam... Zimą ptaszki też potrzebują naszej pomocy... Spotkanie Jasełkowe:) Walentynki:) Nasz kącik witaminowy:) Wycieczki Czyste powietrze wokół nas Idzie wiosna... Konkurs na Palmę wielkanocną Zajączek wielkanocny Z wizytą u Pana Burmistrza Rozwiń skrzydła Spotkanie z Panią doktor i Panią pielęgniarką Wycieczka do teatru Wycieczka do Straży Pożarnej Spartakiada Dzień Mamy i Taty Dzień Dziecka w Gołąbkach Spotkanie z panem policjantem Wycieczka Zakończenie Roku Szkolnego "Motylków" ROK SZKOLNY 2015/2016 Szaszłyki owocowe Rozwijamy umiejętności plastyczne Dowolne zabawy w grupie Tworzymy orkiestrę przedszkolną Masterchef Junior Święto Niepodległości Lubimy liczyć Akademia Aquafresh Poznajemy Prace Gospodarcze Bal Jesieni Mikołajki Sport to zdrowie Poznajemy ruch drogowy Zabawy matematyczne Lubimy sport Z mikołajem W kinie Robimy pierniczki

Grupa Motylki

ZABAWY DZIECI Z RODZICAMI

 

ZABAWY DZIECI Z RODZICAMI – innowacje pedagogiczne

Rodzice chętnie wzięli udział w zabawach z dziećmi, które również były bardzo zadowolone ze wspólnie spędzonych chwil.

Wspólne zabawy dzieci i rodziców to wyjątkowa cenna forma spędzania czasu, dlatego dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnych zabaw w przedszkolu.

Zabawy te sprzyjały dostrzeganiu mocnych stron dzieci, ich umiejętności i możliwości a także twórczej aktywności. Na twarzach dzieci i rodziców gościł uśmiech, radość i zadowolenie z możliwości wspólnego spędzenia czasu, bycia razem i wzmocnienia więzi rodzinnych.

                                               

Aktualności

Kontakt

  • Przedszkole Samorządowe nr 2 w Pasłęku
    14-400 Pasłęk
    ul. Gdańska 17
  • (+48 ) 55-248-3013

Galeria zdjęć