ROK SZKOLNY 2017/2018 Z WIZYTĄ W SZKOLE LUBIMY ZABAWY I WYCIECZKI SPORTOWE SUKCESY ZDROWY PRZEDSZKOLAK POŻEGNANIA CZAS Jesień SPRZĄTANIE ŚWIATA DZIEŃ CHŁOPAKA BEZPIECZNI W PRZEDSZKOLU KONCERTY JESIENNE SMAKI I ZAPACHY Jesienne zajęcia z rodzicami Święto Niepodległości Obchodzimy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki w grupie ,, Słoneczek ‘’ Czekamy na Świętego Mikołaja Piszemy list do chorej koleżanki Przygotowujemy się do świąt Bal przebierańców ,,Przedszkolne walentynki ‘’ O szkole ,, Zakładamy zielone hodowle ‘’ ,, Żegnamy zimę ‘’ ,, Konkurs na palmę wielkanocną ‘’ ,, Rozwijamy skrzydła ‘’ ,, Nasz drugi ,,muzyczny kubek ‘’ ,,Spotkanie w bibliotece ‘’ ,, Spotkanie z panem leśniczym ‘’ ,, Mały przyjaciel przyrody ‘’ ,,Konkurs wiedzy o muzyce ‘’ ,,Pan kotek był chory … ‘’ ,, Zawody naszych rodziców ‘’ ,,Dzień dziecka ‘’ ,, Koncert organowy ‘’ ,, Cieszymy się , że idziemy do szkoły ‘’ ,, Gościmy mamę i tatę ‘’ ,, Jedziemy tramwajem ‘’ ,, Zajęcie otwarte dla rodziców ‘’ SŁONECZKA 2014/2015 SŁONECZKA 2014/2015 SŁONECZKA 2014/2015 PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW!! ROK SZKOLNY 2015/2016 rok szkolny 2016/2017 PODZIĘKOWANIA rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2017/2018

SŁONECZKA

Dziekujemy serdecznie rodzicom wraz z dziećmi za udział w Jarmarku Świętego Bartłomieja ;-)

O tym jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców wiedzą przedszkolaki z grupy Słoneczek ;-)

Dzieci przygotowywały pyszne owocowe szaszłyki;-)

Ciasto marchewkowe –  zdrowe, bardzo smaczne i samodzielnie przyrządzone!
Marchewki obraliśmy i starliśmy, połączyliśmy z całą resztą składników i dokładnie wymieszaliśmy. Potem już tylko do piekarnika i… gotowe :) Ciasto było pyszne:)

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I NASZ WSPANIAŁY WYSTĘP

Pierwsze odwiedziny w szkole za nami... z przyjemnością odwiedziliśmy starszych kolegów ;-)

W naszym przedszkolu odbył sie Bal Jesieni- w tym szczególnym dniu wszystkie dzieci przybyły do przedszkola w kolorowych, jesiennych strojach. Wspólnie bawiły sie skrzaty, liski, muchomorki...śpiewając piosenki i tańcząc przy piosenkacj o tematyce jesiennej.

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki przyniosły ze sobą do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie... radości nie było końca....
Mikołajki to wyjątkowy dzien dla wszystkich dzieci. Tego dnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu.
Hej kolęda, kolęda... Dzieci zaprezentowały przed rodzicami przygotowane jasełka oraz umiliły czas rodzicom śpiewając piękne kolędy.
Zima w tym roku równiez nas nie rozpieściła. Kiedy tylko możemy korzystamy z pogody i bawimy sie na śniegu:)

W styczniu gościliśmy w naszym przedszkolu specjalnych gości - Babcie i Dziadków. Od rana trwały przygotowania i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przybycie pierwszych gości. Gdy wszyscy ukochani dziadkowie sie pojawili przedstawiliśmy występ specjalnie przygotowany z okazji ich święta.

W naszym przedszkolu odbył sie bal karnawałowy. Tego dnia wszyscy przeniesliśmy sie w wymarzoną krainą baśni. Radości nie było końca...;-)

21 marca wzięliśmy udzial w tradycyjnym obrzędzie "pożegnania zimy-powitania wiosny". Wszyscy udaliśmy się na przemarsz ulicami miasta...było gwarnie i wesoło....Przywoływaliśmy wiosnę wierszykami, piosenkami i głośnymi okrzykami.