MISIE 2014/2015 Zabawy u naszego kolegi Piotrusia Odwiedziny absolwentów przedszkola Uroczystości, uroczystości..... Wizyta w bibliotece Warzywne stworki Żonkilowe pola nadziei W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch Nowy Rok w Przedszkolu Piknik rodzinny grupy II Wyjazd Misiów do teatru Spotkanie z lekarzem i pielęgniarką Zabawy w ogrodzie przedszkolnym ROK SZKOLNY 2015/2016 ROK SZKOLNY 2016/2017 ROK SZKOLNY 2017/2018 ROK SZKOLNY 2018/2019

GRUPA II MISIE

MISIE 2014/2015

717-lecie Pasłęka

Pokazem strojów historycznych uczciliśmy w przedszkolu 717 rocznicę naszego miasta

Konkurs na kukiełkę warzywno - owocową

Jesień to piękna pora roku, bogata w kolory, dary sadu i ogrodu. Warzywa i owoce były inspiracją dla dzieci i rodziców do stworzenia wspaniałych warzywno-owocowych stworków. Dzieciom i rodzicom dziękujemy i gratulujemy wspaniałych pomysłów.smiley

Malowanie balonami

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci zdobywają przeróżne doświadczenia, jednym z nich było malowanie balonami. Dzieci świetnie bawiły się podczas pracy. Uzyskane efekty zaskoczyły wszystkich i sprawiły dużo radości.

laugh      laugh      laugh      laugh      laugh     laugh      laugh      laugh      laugh      laugh      laugh        laugh        laugh

Koncert muzyczny

Koncerty muzyczne są wspaniałą okazją do ciekawych spotkań dzieci z muzyką. Odbywają się w naszym przedszkolu cyklicznie, dostarczając dzieciom wielu pozytywnych wrażeń estetycznych.

Z wizytą w schronisku dla zwierząt

Dnia 10.10 odwiedziliśmy podopiecznych schroniska dla zwierząt "Psi raj". Dzieci wrażliwe na niedolę czworonożnych przyjaciół przekazały karmę i ciepłe kocyki. Dzieciom i rodzicom serdecznie dziękujemy za wielkie serca i okazaną wrażliwość.

Przejażdżka tramwajem

W piękny jesienny dzień wybraliśmy się na wycieczkę do Elbląga. Celem wycieczki było poznawanie środków transportu. Przejażdżka zabytkowym tramwajem po Elblągu okazała się niezwykłą atrakcją.

Z wizytą w Zespole Szkół w Pasłęku. Mikołajkowe Czary - Mary w pracowni chemicznej

6 grudnia w przedszkolu, Mikołajkowe niespodzianki i spotkanie z Mikołajem

Kino "Piorun i magiczny dom"

Oczekujemy na Święta Bożego Narodzenia i pieczemy pierniczki

Warsztaty

Warsztaty na temat "Bezpieczeństwo dzieci podczas zabaw zimowych". Na spotkaniu obecna była Pani Zima oraz jej pomocnicy z ZSEiT, którzy opowiadali dzieciom bajkę i wspólnie się bawili.

Bal karnawałowy

"Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara- strojów pięknych co nie miara".

Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje i świetnie się bawiły, z ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach. W trakcie karnawałowych szaleństw można się było posilić słodką przekąską i napić soczku.

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Święta Babci i Dziadka wspaniali goście odwiedzili licznie nasze przedszkole. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki. Wręczyły również gościom upieczone wcześniej kruche serduszka. Ten piękny dzień, pełen wzuszeń zakończył się wspólnym podwieczorkiem. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie a mamom za pyszne domowe ciasta.

"RODZIC EKSPERTEM"

Poznajemy pracę naszych rodziców w ramach projektu "Rodzic ekspertem" realizowanym w naszej grupie.

Miło nam było gościć w przedszkolu mamę Maciusia i tatę Kingi. Poznaliśmy pracę pani wizażystki i ratownika medycznego.

Spotkanie w Zespole Szkół

Ciekawe spotkanie zorganizowano w Zespole Szkół pod hasłem "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki". Autorzy przygotowali prezentację wierszy i piosenek. Spotkanie zakończono degustacją samodzielnie wykonanych "wiosennych kanapek".